Uudised

 • Raamatupidamisprogram Directo

  Oleme võtnud kasutusele raamatupidamisprogrammi Directo www.directo.ee, mille abil on võimalik pakkuda kliendile lisaks põhiraamatupidamisele laoarvestust, tööajaarvestust jne ning kliendile on programm kättesaadav igal pool, sõltumata ajast ja kohast.

  Programmi kasutatakse interneti kaudu, mis võimaldab efektiivse tööjaotuse ja pole vaja teha topelt tööd, kuna kõik vajalik informatsioon on ühes kohas. Tööjaotus kliendi ja raamatupidamisfirma vahel lepitakse kokku paindlikult. Emaettevõtte ja omaniku seisukohast tütarettevõtete tehingute jälgimine ja vajadusel kontserniraportite kokkupanemine õnnestub Directo abil. Eesti majandustarkvara kasutuskeeled on eesti, soome ja inglise keel. Keele vahetamine õnnestub lihtsalt ühe nupu vajutusel.

  E-arvete moduuliga on võimalik saata ka Soome e-müügiarveid ja arved saadetakse Soome kliendile kiiresti elektrooniliselt. Anname heameelega lisainfot programmi kasutusele võtmisest ja hindadest.

 • Nüüd võite taotleda Eesti e-residentsust

  Alates 1.12.2014 on välismaalastel võimalik taotleda endale Eesti e-residendi digitaalset isikutunnistust alalise Eesti elukohata. Digitaalne isikutunnistus (digi-ID) võimaldab Eesti ID-kaardiga sarnase kiipkaardiga kasutada internetis Eesti avalikke- ja erateenuseid, anda digitaalallkirju dokumentidele ning krüpteerida faile. E-residentsus on kasulik Eestis tegutsevatele ettevõtjatele, välistöötajatele, ettevõtete juhtorganite liikmetele või Eesti ettevõtetes osalust omavatele inimestele, kes ei ela Eestis, elektrooniliseks isikutuvastuseks ja e-teenustele ligipääsuks.

  Digi-ID esmakordsel taotlemisel peab taotleja oma isiku tuvastamiseks käima Eesti Politsei ja Piirivalveameti teeninduspunktis kaks korda, esmalt taotluse esitamiseks ja hiljem dokumendi kättesaamiseks. Taotleja tuvastatakse tema kodakondsusjärgse riigi reisidokumendi alusel. Lisaks salvestatakse taotleja näobiomeetria ja sõrmejäljekujutised. Biomeetrilised andmed välistavad isikule mitme identiteedi loomise. E-residendi digi-ID väljaandmise taotluse läbivaatamise eest tuleb tasuda riigilõivu 50 eurot. E-residendi digi-ID taotluse läbivaatamiseks kulub kümme tööpäeva. Kui taotleja vastab e-residentsuse saamiseks vajalikele tingimustele ja isik läbib taustakontrolli väljastatakse digi-ID taotlejale teeninduspunktis koos selle kasutamiseks vajalike juhiste ja kaardilugejaga.E-residentsus ei anna õigust viibida või elada Eestis, samuti ei anna see kodakondsust. Kaarti ei ole võimalik kasutada passi, ID-kaardi või maksevahendina, seda on võimalik kasutada vaid elektrooniliste tehingute tegemiseks.

  Hetkel saab taotleda ja väljastatakse ID-kaarti Politsei ja Piirvalveametis, kuid edaspidi kaalutakse teeninduskohtade laiendamist ka Eesti saatkondadesse. Seega taotleja ei pea enam Eestisse reisima, et esitada taotlus ja kätte saada ID-kaart.

 • Tuokko OÜ uus veebi lehekülg

  Tuokko Oü veebilehekülg on uuendatud. Tutvu meie teenustega.